Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony
1018102-zielony

Zegar stołowy Radiomagnetofon zielony

Oryginalny zegar w stylu retro, wykonany z metalu w kolorze zielonym, wysokość 20 cm

Cena 169,00 zł Oblicz wysokość raty
Ilość

lub zamów przez telefon:

500 300 862

Materiały: Metal
Kolory: Zielony
Style: Vintage
Wysokość | Długość: 20 cm
Zasilanie: bateria 1xAA (brak w komplecie)
Szerokość: 35 cm
Głębokość: 8 cm
Postarzany zegar z termometrem w kształcie starego radia do postawienia, wykonany z metalu w kolorze zielonym. Zegar będzie niebanalnym elementem dekoracyjnym, a także bardzo ciekawym i oryginalnym pomysłem na prezent. Idealny dla miłośników stylu vintage i retro.

Dostawa towarów realizowana jest na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej. Koszt przesyłki dla każdego zamówienia wyliczany jest automatycznie w trakcie jego składania, po umieszczeniu towaru w koszyku wyświetlą się dostępne koszty dostawy.

Sklep HowHomely korzysta z usług kurierów takich jak DPD, Pocztex, InPost. Dokładamy wszelkich starań, aby produkty zamawiane w naszym sklepie były dostarczane na czas, bez uszkodzeń i w możliwie najlepszej cenie.

Kurier nie ma obowiązku wnoszenia mebla do mieszkania (blok, kamienica, itd.), gdy jego rozmiar przekracza podstawowy gabaryt. Kurierzy mają obowiązek wnoszenia paczek do 30 kg. W przypadku zamówień dostarczanych firmą spedycyjną, kierowca nie ma obowiązku wnoszenia mebla do mieszkania (niezależnie od jego wagi).

Wyślemy Twoją paczkę za darmo, bez względu na wielkość, jeśli wartość zamówienia przekroczy 1900zł!

Koszty dostawy:

Odbiór osobisty w firmie:
Darmowy
Kurier DPD:
od 12,90 zł
Kurier DPD - za pobraniem:
od 18,01 zł
Kurier DPD dostawa na Sobotę:
od 28,01 zł
Poczta Polska Express 24:
od 16,85 zł
Poczta Polska Express 24 - za pobraniem:
od 19,70 zł
Paczkomaty InPost B:
od 17,84 zł
Paczkomaty InPost C:
od 18,45 zł
Paczkomaty InPost B - za pobraniem:
od 23,98 zł
Paczkomaty InPost C - za pobraniem:
od 24,60 zł
DTS Transport 1:
od 120,54 zł
DTS Transport 2:
od 76,26 zł
Adres email nie jest poprawny
Imię i nazwisko lub nazwa nie może być puste
Temat nie może być pusty
Pytanie nie może być puste
Kod jest niepoprawny
CAPTCHA

Gwarancja i usługi posprzedażne

Warunki gwarancji

DekoracjaDomu.pl  jako sprzedawca może pośredniczyć między użytkownikiem a producentem w procesie reklamacji gwarancyjnej. Zgłoszenie reklamacyjne z tytułu gwarancji jest przyjmowane na podstawie formularza reklamacyjnego, znajdującego się w zakładce "Reklamacje" . W celu usprawnienia procesu związanego z zarejestrowaniem nowej reklamacji, prosimy o podanie w formularzu numeru zamówienia, z którego pochodzi uszkodzony produkt oraz opisanie jego usterki. Za termin rozpoczęcia procesu reklamacyjnego przyjmujemy chwilę odebrania przesyłki przez nasz magazyn serwisowy mieszczący się w Częstochowie na ul. Równoległa 76/80.
Wadliwy produkt zostanie poddany wstępnej ekspertyzie, która ma na celu sprawdzenie czy opisywana przez Klienta usterka występuje oraz czy usterka nie nastąpiła z winy użytkownika. Termin rozpatrzenia reklamacji przez firmę Qubuss Jakub Kidawa wynosi 14 dni od chwili przyjęcia towaru. Wszystkie produkty, mające gwarancję Dekoracjadomu.pl  są wysyłane bezpośrednio do dystrybutora lub producenta danego sprzętu, jeżeli serwis producenta/dystrybutora stwierdzi, że naprawa sprzętu wymaga dodatkowych ekspertyz, bądź wymiany ciężko dostępnych części, okres rozpatrywania zgłoszenia może zostać wydłużony do 28 dni roboczych. Sposób rozpatrzenia i zakończenia reklamacji poprzez naprawę, wymianę lub zwrot kosztów zakupu należy tylko i wyłącznie do gwaranta.

Uprawnienia Klienta z tytułu gwarancji wygasają automatycznie w przypadku gdy:

  • wada powstała na skutek zwarcia instalacji elektrycznej, która nie została wywołana nieprawidłowym działaniem produktu,
  • usterka jest spowodowana nieprawidłową instalacją bądź użytkowaniem danego produktu niezgodnie z przeznaczeniem lub instrukcją obsługi.

W przypadku, gdy korzystający z gwarancji zgłasza nieprawdziwe lub wprowadzające w błąd okoliczności czym powoduje wyrządzenie gwarantowi szkody, może zostać zobowiązany do jej naprawienia. Sprzęt w takim przypadku jest odsyłany również na koszt kupującego.

Jeżeli dostarczony produkt nie będzie spełniał wymagań gwarancyjnych, Klient zostanie o tym fakcie niezwłocznie poinformowany.

Klient jest zobowiązany do archiwizacji danych znajdujących się na reklamowanych nośnikach we własnym zakresie, firma Qubuss Jakub Kidawa nie bierze odpowiedzialności za utratę danych, jak i nie gwarantuje ich odzyskania,
a ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z niezgodności towaru z umową.

Kliknij poniżej aby wydrukować

Zwrot i wymiana

Będąc konsumentem mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w Sklepie Internetowym w terminie 30 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 30 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną). Oświadczenie mogą Państwo przesłać na przykład:

  • pisemnie na adres: Qubuss Jakub Kidawa , ul. Równoległa 76/80, 42-216 Częstochowa;
  • w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zwroty@dekoracjadomu.pl;
  • Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy zawarty jest w zakładce ZWROTY I WYMIANA.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Jeśli chcesz wymienić produkt, zwróć go , a następnie złóż nowe zamówienie.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Jeżeli otrzymali Państwo rzecz, to proszę odesłać lub przekazać ją nam na adres: Częstochowa ul. Równoległa 76/80, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz przed upływem terminu 30 dni. Będą Państwo musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy. Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Każda Państwa opinia o produkcie, jest dla nas bardzo ważna. Będzie nam niezmiernie miło, jeśli podzielą się Państwo z nami swoimi uwagami na temat produktu. Dzięki Państwa opinii, będziemy mogli stworzyć Sklep Internetowy na miarę Klienta XXI wieku.

Brak opinii

Produkty popularne w tej kategorii

Produkt został dodany do listy życzeń
Produkt został dodany do porównania.

Serwis internetowy wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Korzystając z serwisu wyrażasz jednocześnie zgodę na wykorzystanie plików cookies.